Hadi Kredi Kartı

Hadi Kredi Kartında ömür boyu kart ücreti yok, harcadıkça kazandıran kampanyalar var! Sen de tüm dünyada geçerli kredi kartına sahip olmak için Hadi’yi indir, anında başvur!

Hadi Kredi Kartı Nedir?

Hadi Kredi Kartı, Hadi’den başvurarak aidat ve masraf ödemeden alabileceğin kredi kartıdır. Başvuru sonucunda verilen limitin ile yanında nakit para taşımana gerek kalmadan tüm harcamalarını güvenle yapabilirsin.

Belirleyeceğin ekstre kesim gününde, ilgili dönemde yaptığın harcamalarının ödemesini kolayca gerçekleştirebilirsin. Mastercard logolu kredi kartını yurt içi ve yurt dışı tüm işlemlerinde, TROY logolu kredi kartını ise sadece yurt içi işlemlerinde kullanabilirsin.

Hadi Kredi Kartı'nın Avantajları Nelerdir?

  • Ömür boyu kart ücreti ödemezsin.
  • Hem yurt içi hem dışı harcamalarını güvenle yapabilirsin.
  • Anlaşmalı markalardan yaptığın harcamalar ile nakit iade kazanırsın.
  • Harcamalarını temassız ödeme özelliğiyle kolayca yapabilirsin.

Hadi Kredi Kartı'nın Avantajlı Dünyası

Hadi Gold’a üye olarak A101, English Home ve Eve’de Hadi Kredi Kartın ile yapacağın harcamalarda kampanya şartları kapsamında nakit iade kazanırsın. Sen de hemen ömür boyu ücretsiz Hadi Kredi Kartına başvur, harcadıkça kazanmaya başla!

Belirlediğin ekstre kesim gününde ekstren kesilir ve ilgili dönemde yapmış olduğun harcamalar kartına borç olarak yansıtılır. Ekstren kesildiğinde ödemeni Hadi’den kolayca yapabilirsin. Ayrıca yurt içi ATM’lerden borç ödeme işlemini yapabilir veya başka banka hesabından kredi kartına ödeme yapabilirsin.

Hadi Kredi Kartını teslim aldıktan sonra “Kart Ayarları” menüsünden “Şifre Belirle” butonu ile 4 haneli şifreni belirleyebilirsin. Yeni şifreni kullanarak Hadi Kredi Kartın ile yapacağın ilk fiziksel işlemini temaslı ve şifreli yapman gerekmektedir.