Hadi Gold

Hadi Gold ile Hadi’nin eşsiz kampanyalarından daha fazla faydalanabilir, anında haberdar olabilir ve harcadıkça kazanmaya başlayabilirsin. Üstelik yeni Hadi kullanıcılarına Hadi Gold üyeliği ilk 3 ay tamamen ücretsiz! İlk 3 aydan sonra yalnızca 5 TL karşılığında aylık üyeliğini yenileyebilir ve kampanyalardan yararlanmaya devam edebilirsin. Üstelik Hadi Mastercard'ınla kafe ve restoranlarda ayda 150 TL ve üzeri harcamana sonraki ay ücretsiz Hadi Gold üyesi olabilirsin. Hadi gel Hadi Gold fırsatlarına daha yakından bakalım.

Sen de hemen Hadi Gold üyesi ol!

Hadi Gold, sana özel kampanyalardan yararlanıp kazanç sağlayabileceğin özel bir üyelik programıdır.

Hadi Gold ile yararlanabileceğin kampanyaları takip edip, bu kampanyalardan dilediğince yararlanabilirsin. Sen de kampanyaları kaçırmamak ve Hadi Gold’un kazançlı dünyasında yer almak için bize katılabilirsin.

Hadi Gold üyeliğin kapsamında tüm A101 alışverişlerinden %3, meyve sebze alışverişlerinden %10, English Home ve Eve mağazalarında ise tam %10 nakit iade kazanabilirsin.

Hadi ile avantajlı alışverişin keyfini çıkar!

Hadi’de kampanyalarımızı hazırlarken önce seni ve aile bütçeni düşündük. Güncel kampanyalarımızı kaçırmamak için Hadi uygulamasını takip edebilirsin.

Eve alışverişlerinde %10 nakit iade!

English Home alışverişlerinde %10 nakit iade!

A101’de her alışverişte %3 nakit iade!

Yolları Hadi ile Kesişenler

“İnanılmaz güzel ve kullanıcı dostu bir uygulama. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

H*** C***

“Fatura olayı çok iyi olmuş. Takip etmeme gerek kalmıyor, fatura kesilince bildirim gönderiyor, tık diye ödüyorum. Mutlaka indirin çok pratik.”

S*** S***

“Çok memnunum para transferleri aşırı hızlı, veresiye sistemi çok iyi.’”

A*** S***

“Gerçekten güzel bir arayüz ve kullanışlı bir arayüz olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.”

N*** Ö***

“A101 mağazalarında alışverişlerde, her ATM’den ücretsiz para çekme ve yatırma kolaylığı ile güzel bir uygulama.”

Ö*** K***

“Bence gayet başarılı. İnsanların ezberlerinin dışında bir yenilik. Gerçekten başarılı buldum.”

D*** B***

Hadi sıkça sorulan sorulara bakalım!

Hadi Gold, Hadi uygulaması üzerinden kampanyalardan yararlanabileceğin, kazanç sağlayabileceğin özel bir üyelik programıdır.

Lansmana özel, müşterilerimizin Hadi Gold'un sunduğu tüm avantajları deneyimleyebilmesi için ilk 3 ay tamamen ücretsizdir. 3. ayın sonunda ise üyeliğin ayda 5 TL ücret ile devam edecektir. Deneme süresi bittikten sonra, Hadi Gold üyelik dönemi içinde Hadi Mastercard’ınla restaurant ve kafede 150 TL ve üzeri alışveriş yaptıysan bir sonraki ay 5 TL üyelik ücreti ödemezsin.

Hadi Gold sekmesinin altında üyelik bilgilerim kısmına tıklayarak açılan ekrandan üyeliğini iptal edebilirsin.

A101’lerde geçerli kampanyaları görmek için Hadi uygulamasını indirebilir veya web sitemizdeki Kampanyalar kısmına göz atabilirsin.

Uygulamayı İndir

QR okut Uygulamayı İndir